Aktuální informace: Bistro v Břežanech je do 3.8.2020 zavřené z důvodu změny konceptu.

OLYMPIA bistro a delikatesy

Stačí jen malinko přimhouřit oči, vstoupit a nechat se vtáhnout do vzpomínek, které v nás zanechaly dlouhé procházky po bílých plážích Egejského moře, večeře v tavernách za neutuchajícího cvrkotu cikád, vůní cypřiší a oleandrů a hlavně usměvavého personálu servírující na stůl spousty tradičních delikates a vín, které nám dávají zapomenout na starosti všedních dní..

Malý řecký obchod s delikatesami a víny vám zlehka tyto vzpomínky oživí a připomene dny, kdy se vaše stoly prohýbaly pod spousty rozličných pochoutek, pečeného jehněčího, čerstvé zeleniny, jogurtů, skvělých vín, olivových olejů a oliv, kdy večery končily prvními ranními plážovými procházkami...

Proškolený personál se Vám pokusí nabídnout to nejlepší, co řecká kuchyně nabízí a zajisté přidá pár dobrých rad, jak nejlépe s tou či onou surovinou naložit.

Můžete vybírat mezi spousty oliv, olivových olejů, jogurtů, sýrů, řady vín z celého Řecka, tradičních delikates a cukrovinek. Vše je dováženo z Řecka a suroviny pocházejí od prvotřídních výrobců, horských farem nebo i drobných pěstitelů, kde si necháváme vše vyrábět dle přání.

OCHUTNEJTE ŘECKO....Jsme tady pro Vás a připraveni splnit i to nejpodivnější přání, které vás třeba jen na pár chvil vrátí tam, kde vám bylo příjemně.